Filteri
Proizvodjač
  • 2
  • 23
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 2
  • 1
Cena do:
TIP
  • 1
  • 5
  • 3
  • 2
  • 1
  • 2
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 1
  • 1
Pasivna mrežna oprema:
Digitus UTP RJ45
Muški konektor za kabl sa licnastim provodnikom

11.42 RSD


Digitus A-MOT/G 8/8
Plastična zaštita za RJ45 konektore

12.85 RSD


Digitus AK-219603
CAT 6 modularni konektor za okrugli kabal

42.84 RSD


Digitus Rozetna 2xRJ45
Modul nazidne utičnice, 2xRJ45, tools-free ili LSA Koristi se za: (1) nazidne utičnice Cat

107.10 RSD


Tenda TD1012H
Modul uzidne utičnice, 2xRJ45, sa šaterima, tools-free ili LSA Koristi se za: (1) uzidne

135.66 RSD


Digitus Dozna 80
Dozna 80x80mm, kompatibilna sa poklopacem 93801-1

141.37 RSD


Digitus KJ 93601
Sertifikovan konektor za kategoriju 6 kabla, UTP, u crnoj boji,

214.20 RSD


Digitus KJ 93603
Modul KJ, kategorija 6, RJ45 UTP, spaja se bez

249.90 RSD


Digitus DN-93801-1
Poklopac pogodan za sve DIGITUS Keystone module. Integrirani poklopci za zaštitu od

271.32 RSD


Digitus DN-93606
Profesionalni konektor za kategoriju 6 kabla, UTP, LSA

285.60 RSD


Toten LR 4501
Bravica za rek sa ključem

342.72 RSD


Digitus DN-93615
Sertifikovan konektor za SFTP kabl kategorije 6 (CAT6)

411.26 RSD


Netiks LC/LC singlemode/multimode fiber duplex adapter (2 x LC SM/MM), dimenzija za simplex fiber optički patch panel
LC/LC singlemode/multimode fiber duplex adapter (2 x LC SM/MM), dimenzija za simplex fiber

614.04 RSD


Digitus DN9006
Utičnica 2xRJ45, STP, Cat.6

928.20 RSD


Digitus Blank panel 24p
Metalni ram patch panela sa praznim mestima za 24xRJ45 Za kategoriju 6 koristi se sa KJ 93601,

1,570.80 RSD


Digitus DIGITUS FIBER OPTIČKI PATCH KABAL DK-2522-02/3
Digitus optički patch kabal za industrijsku i profesionalnu primenu.

1,970.64 RSD


Toten CE 395x63x12
Poklopac za rek sa cetkicama za kablove

2,184.84 RSD


Digitus PP UTP C5e 24p
Patch Panel UTP, 24porta, Cat5e, 19'',

3,427.20 RSD


Digitus PP UTP C6 24p
UTP Patch panel 24p, pun, nabacivanje pomoću

4,069.80 RSD


Digitus PP VOICE 25p
CAT 3 ISDN Patch Panel, unshielded

4,284.00 RSD


Digitus AK-219603/100
FTP CAT 6 modularni konektor za okrugli kabal Prodaje se u pakovanju od

4,284.00 RSD


Digitus Fiber optička završna kutija sa 8 slotova za duplex adaptere (do 16 x SC/ST/LC), metalna sa bravicom
Optic Fiber Patch Panel Box Fiber optička završna kutija sa 8 slotova za duplex adaptere

5,712.00 RSD


Digitus PP VOICE 50p
Voice panel, Cat

5,712.00 RSD


Alcatel Mount Kit
Alcatel Mount Kit Mount Kit za montiranje

6,168.96 RSD


Digitus PP STP C6 24p
STP Patch panel 24p, pun, nabacivanje pomoću

6,925.80 RSD


Netiks Fiber optički patch panel 19''/1U
Fiber optički patch panel 19"/1U sa 12 slotova za duplex SC/ST/LC adaptere (do 24 fiber

7,425.60 RSD


Jablotron JA-80-Oasis AC-88 Pametna bežična utičnica
AC-88 Pametna bežična utičnica Omogućava daljinsko uključivanje kućnih aparata (230V/50Hz/16A),

pozvati za cenu


Digitus Fiber optička završna kutija za simplex SC adaptere (do 24 vlakna), metalna sa bravicom
Wall mounted optical fiber distribution box: * Light and firm aluminum-alloy cases. * Adopting

7,854.00 RSD


Digitus DS-46304
HDMI spliter, 1 ulaz, 2 izlaza Video frekvencija 225MHz, standard HDMI 1.3b, maksimalna rezolucija

7,854.00 RSD


Devolo DLAN 200 AVplus
Maksimalni domet između adaptera je 200m, brzina od 200 megabita, plug-and-play instalacija,

9,853.20 RSD


Digitus DS-47304
HDMI spliter, 1 ulaz, 4 izlaza Podržava 4K UHD 4096x2160px rezoluciju, standardni HDMI kabal

10,995.60 RSD