Filteri
Proizvodjač
  • 12
  • 11
  • 4
  • 8
  • 6
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
  • 4
  • 7
  • 1
  • 4
  • 1
Cena do:
TIP
  • 1
  • 2
  • 2
  • 34
  • 1
  • 5
  • 7
  • 4
  • 2
  • 8
  • 1
UKUPAN BROJ PORTOVA
  • 12
  • 7
  • 10
  • 2
  • 11
  • 2
  • 2
  • 6
  • 9
  • 1
Aktivna mrežna oprema:
Tenda S105
Tenda S105 Mini desktop svič sa 5 10/100 RJ45 portova, u plastičnom kućištu, IEEE802.3,

1,370.88 RSD


ON AUTOMATION ANT433
Antena 433MHz sa RG58 kablom duzine

1,542.24 RSD


Tenda W311U+
Wireless N150 USB adapter visoke snage Wireless N tehnologija do 150Mbps, isporučuje se sa

1,559.38 RSD


Tenda S108
Tenda S108 Mini desktop svič sa 8 10/100 RJ45 portova, u plastičnom kućištu, IEEE802.3,

1,884.96 RSD


Rotronic Rotronic Value Manual USB 2.0 Printer Switch, 4 Ports
Switch box, 4x USB Type B, 1x USB Type A, 4 računara dele jedan USB uređaj (štampač,

2,284.80 RSD


Tenda N301
Tenda N301 2 antene x 5dBi, IEEE 802.3/3U IEEE 802.11n/g/b, 2.4GHz, Dynamic IP, PPPOE, Static

2,399.04 RSD


Mikrotik MikroTik S-85DLC05D fiber optički
MikroTik S-85DLC05D fiber optički 1.25G SFP modul multimode do 550m, 1000BASE-SX,

2,570.40 RSD


Western Security PSE803
PoE adapter - injector 30W 802.3af WesternSecurity PSE803

3,341.52 RSD


HIKVISION DS-3E0105P-E/M
4-portni 10/100Mbps POE svič Portovi 1 do 4 podržavaju IEEE 802.3af standard, kada je ruter

4,998.00 RSD


HIKVISION DS-3E0106HP-E
4-portni 10/100Mbps POE svič 1 × 10/100 Mbps Hi-PoE port, 3 × 10/100 Mbps PoE

5,140.80 RSD


TP LINK TP-Link TL-WA801ND-PoE
TP-Link TL-WA801ND-PoE 300Mbps access point 2.4GHz Atheros 100mW, CCA / MIMO / WMM, VLAN, AP/Multi-SSID/Client/Repeater(WDS/Universal)/Bridge(PtP,

5,426.40 RSD


TP LINK Media Konvertor MC110CS Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter
0/100M RJ45 to 100M single-mode SC fiber Converter The MC110CS is a media converter designed

5,712.00 RSD


DAHUA PFS3006-4ET-60
4 portni POE switch 2*10/100Mbps Uplink ports, 4*10/100 Mbps PoE ports, Port1≤60W, IEEE802.3af

5,926.20 RSD


HIKVISION DS-3E0105P-E
4-portni 10/100Mbps POE svič IEEE 802.3at i IEEE 802.3af, 4 x 10/100Mbs Auto-MDIX PoE portovi,

6,211.80 RSD


DAHUA PFS3005-4ET-60
4 portni POE switch 1*10/100 Base-T, 4*10/100 Base-T (PoE power supply), Port1≤60W, Port

7,140.00 RSD


DAHUA PFS3005-4P-58
4 portni POE switch 1*10/100 Base-T, 4*10/100 Base-T, (PoE napajanje), svaki izlaz ≤30W,

7,140.00 RSD


DAHUA PFS3009-8ET-96
8 portni POE switch 1x10/100 Base-T, 8x10/100 Base-T (PoE power supply), Port1≤60W, Port2-8≤30W,

7,568.40 RSD


Western Security PS108
8-port 10/100Mb/s Desktop PoE Svič sa 4 PoE porta 802.3af do 15,4W Kompatibilan sa standardom

7,854.00 RSD


SecamCCTV LS2208-7AZR0100DR Barcode Scanner
High performance 1D linear scanner increases productivity, resulting in shorter check-out lines

7,996.80 RSD


TP LINK Media konverter TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet 1000Mb/s Fiber multi-mode konverter dometa do 550m (SC)
The MC200CM is a media converter designed to convert 1000BASE-SX fiber to 1000Base-T copper

8,568.00 RSD


Tenda TEF1109P-8-63W
8 portni POE switch 9*10/100 Mbps, port 1 do port 8 podržava PoE napajanje, PoE protocol:

8,568.00 RSD


HIKVISION DS-3E0109P-E/M(B)
8-portni 10/100Mbps POE svič 8 x 100M PoE portova,1 x 100M Ethernet port, IEEE802.3at/af,

8,710.80 RSD


Tenda PoE ADAPTER 070G
Tenda PoE30G-AT Tenda PoE30G-AT je IEEE802.3at gigabitni PoE injector, u potpunosti ispunjava

10,138.80 RSD


TP LINK CPE510-PoE
TP-Link CPE510-PoE 300Mb/s high-power 500mW (27dBm) outdoor wireless uređaj 5.1-5.9GHz, dual-polarizovana

10,710.00 RSD


SendTek SendTek CET-332 HomeCNA3.1 Coax Ethernet Bridge / Modem
SendTek CET-332 HomeCNA3.1 Coax Ethernet Bridge / Modem 128Mb/s preko coax kabla - domet par

10,995.60 RSD


SecamCCTV SC880 DSL
Bridge Extender Ethernet port 1000Mbps do 1Gb/s up/downstream, VLAN, QoS, statistika, ugrađen

11,424.00 RSD


DAHUA PFS3106-4T
4-Port Ethernet Switch (Unmanaged) > 2-layer industrial level switch > Conform IEEE802.3,

11,424.00 RSD


DAHUA PFS3106-4P-60
4 portni industrijski POE switch 1*100/1000 Base-X, 1*10/100/1000 Base-T, 4*10/100 Base-T,

11,709.60 RSD


Western Security PS5081
9-port 10/100Mb/s Desktop PoE Svič sa 8 PoE porta 802.3af do 15,4W Band napajanje 100m, izlaz

12,423.60 RSD


Allied Telesyn Allied Telesis AT-SPSXx, Mini Gbic SFP MM 1Gbps LC Konektor AT-SPSX
The AT-SPSX offers a short-haul option to extend your network to 550m The AT-SPSX is compatible

12,709.20 RSD


Ubiquiti MikroTik RB960PGS
Mikrotik Ruter hEX PoE Product code: RB960PGS Interfejs: RouterOS Level 4 Standard: CPU: QCA9557

13,566.00 RSD


Western Security PS1081
9-portni Desktop switch sa 8 POE portova 10/100Mb/s i jednim data linkom 10/100Mb/s, POE 802.3af

13,851.60 RSD





Stranica 1 od 3